Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Trudno w to uwierzyć, ale oficjalnie ogłoszono datę premiery gry Duke Nukem Forever. Ma ona zadebiutować w amerykańskich sklepach 3 maja. Trzy dni później kupić ją będzie można na całym świecie.
Zapowiadany od 14 lat tytuł stał się przedmiotem licznych żartów, grę ochrzczono też nazwą „Duke Nukem For Never”. Ostatnia zapowiedź wygląda bardzo poważnie i wszystko wskazuje na to, że najdłużej oczekiwana gra wideo w dziejach w końcu trafi do rąk użytkowników.

Dotychczas doświadczenie nauczyło nas podchodzić bardzo sceptycznie do kolejnych dat zapowiadanej premiery tej gry. Jednak od kiedy we wrześniu ubiegłego roku firma Gearbox pokazała Duke Nukem Forever w postaci nadającej się do grania, nagle jej premiera stała się czymś bardzo realnym.

Za nieco ponad 3 miesiące przekonamy się zatem, czy najsłynniejsza z niezrealizowanych obietnic na rynku wideo w końcu stanie się rzeczywistością.

Źródło: kopalniawiedzy.pl

Autor wpisu: pw

Komentarzy: 2 w artykule: ”Wyznaczono datę premiery… Duke Nukem Forever”

  1. counterstrike pisze:

    counterstrike…

    Wow cuz this is great work! Congrats and keep it up…

  2. Google pisze:

    Google…

    Although web sites we backlink to below are considerably not connected to ours, we really feel they’re essentially really worth a go by means of, so have a look….