Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Terry Myerson poinformował na oficjalnym blogu Microsoftu, że system Windows Phone 7 wszedł w fazę RTM (release to manufacturing). Oznacza to, że system został udostępniony firmom, które są zainteresowane wykorz?ystaniem go w swoich produktach.

Jak twierdzi Myerson, Phone 7 to najdokładniej przetestowany mobilny OS w historii Microsoftu. Każdego dnia działał on na niemal 10 000 urządzeń, które przeprowadzały automatyczne testy. W sumie trwały one ponad 12 milionów godzin. Ponadto Phone 7 był testowany przez tysiące niezależnych producentów oprogramowania i użytkowników. Myerson zapewnia, że bardzo dobrze ocenili oni najnowszy produkt Microsoftu.

Pierwsze urządzenia korzystające z Windows Phone 7 pojawią się w Europie w październiku. Amerykanie będą mogli kupić je w listopadzie.

Microsoft zmierzy się na rynku mobilnych systemów przede wszystkim z Androidem Google’a, iOS-em Apple czy z BlackBerry RIM-a. Koncern będzie musiał udowodnić, że po rynkowej porażce Windows Mobile jest w stanie zaoferować klientom wartościowy produkt.

Źródło: kopalniawiedzy.pl

Jeden komentarz :) w artykule: ”Windows Phone 7 w fazie RTM”

  1. NBA2K16 pisze:

    NBA2K16…

    Very good Web site, Keep up the good work. Thank you!….