Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Jak twierdzą dziennikarze Guardiana, Nokia nie będzie wykorzystywała w swoich telefonach obecnej edycji Windows Phone 7. Dziennikarze zauważyli bowiem, że prezes Nokii, Stephen Elop, ani razu nie wspomniał o Windows Phone 7.
Elop mówił jedynie o Windows Phone, co prawdopodobnie oznacza, iż Nokia poczeka na kolejną edycję platformy Microsoftu. W marcu do WP7 ma trafić funkcja skopiuj i wklej, a kilka miesięcy później system czekają poważne zmiany, w tym wielozadaniowość dla aplikacji firm trzecich, IE9 czy możliwość współpracy z Xboksem oraz Kinectem.

Już z wcześniejszych doniesień wynika, że jesienią bieżącego roku ma ukazać się Windows Phone 7.5. System o nazwie kodowej Mango ma obsługiwać podobno HTML 5.

Elop nie wspominał więc ani o Windows Phone 7, ani nie podał żadnych konkretnych dat dotyczących premiery telefonów Nokii z systemem Microsoftu, gdyż w ten sposób zdradziłby zbyt wiele szczegółów, które koncern z Redmond trzyma jeszcze w tajemnicy.

Niewykluczone zatem, że Nokia wykorzysta w swoich telefonach Windows Phone 7.5, co oznacza, że pierwsze urządzenia ukażą się dopiero pod koniec roku.

Z kolei pod koniec 2012 roku na rynek może trafić Windows Phone 8.

Źródło: kopalniawiedzy.pl

Autor wpisu: pw

Komentarzy: 5 w artykule: ”Windows Phone 7 nie trafi na telefony Nokii?”

 1. 2k16 coins pisze:

  2k16 coins…

  I love the content on your websites. Appreciate it!….

 2. NBA2K16 pisze:

  NBA2K16…

  Great looking web site. Presume you did a great deal of your very ownyour very own html coding…

 3. CSGO pisze:

  CSGO…

  I benefit from reading your site. Thanks!…

 4. counterstrike pisze:

  counterstrike…

  You’re a very beneficial site; couldn’t make it without ya!…

 5. COUNTERSTRIKE pisze:

  COUNTERSTRIKE…

  You’ve got one of the best sites…