Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Trzy Windowsy w cenie jednego? Kto by tego nie kupił? Okazuje się, że to właśnie my nie kupimy. Tą niezrozumiałą decyzją firma Microsoft właśnie pogrzebała swoją najnowszą kampanię zachęcającą do kupna oryginalnego systemu Windows.Microsoft poszedł po rozum do głowy i w końcu zauważył, że wielu użytkowników ma w domu więcej niż trzy komputery. W związku z tym wydał Windows 7 Family Pack, która umożliwia aktualizację do systemu Windows 7 Home Premium na trzech komputerach w dużo niższej cenie – zaledwie 150 dolarów.

 

Normalna cena aktualizacji wynosi 120 dolarów, przez co Windows 7 FP pozwala zaoszczędzić nam 210 dolarów. A teraz ta bardziej interesująca część – pakiet nie będzie dostępny w Polsce! Będzie można go kupić w 46 krajach, takich jak: Australia, Austria, Bahrajn, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Kanada, Chiny, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Hongkong, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Korea, Kuwejt, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Oman, Portugalia, Katar, Rumunia, Rosja, Arabia Saudyjska, Singapur, Słowacja, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Wielka Brytania, Ukraina i Zjednoczone Emiraty Arabskie. 

 

Polski na tej liście niestety brakuje. Pytanie brzmi – dlaczego? Większość naszych sąsiadów będzie mogła kupić Windows 7 FP, ba, nawet bogaci mieszkańcy Stanów Zjednoczonych czy zachodniej Europy. Czyżbyśmy byli zbyt bogaci? Czy Microsoft po prostu nie lubi Polaków, co jest o tyle prawdopodobne, że wiele innych usług, takich jak Xbox Live, nadal nie jest u nas dostępnych.

 

A w międzyczasie firma z Redmond startuje w naszym kraju z nową antypiracką kampanią marketingową, którą promować będą popularni blogerzy. Cóż, z takim podejściem do klienta na niewiele im się to zda.

 

w7 budzich Windows 7 Family Pack nie w Polsce

 

 

Źródło: Microsoft

Komentarze wyłączone.