Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Chociaż popularność Palmów znacząco spadła na skutek rozpowszechnienia się systemów Symbian, Android czy iOS, to producenci starają się jak mogą by ich użytkownicy byli zadowoleni. W związku z tym pojawi się niedługo druga wersja webOSa, poprawiająca między innymi wielozadaniowość oraz interfejs.

Nieliczni użytkownicy Palmów w Polsce – radujcie się! Jeden z przedstawicieli firmy Palm, Josh Marinacci, podczas tegorocznych webOS Developer Days odbywających się w Nowym Jorku zapowiedział pojawienie się systemu webOS 2.0, który to ma trafić do „wszystkich” urządzeń Palm „już niedługo”. Oczywiście, nie należy się spodziewać, że system będzie kompatybilny z wiekowymi już Treo 650, Palm III czy LifeDrive, a raczej z bardziej współczesnymi modelami tej firmy – Pre, Pixi, Pre Plus oraz Pixi Plus.

 

webos2.0betastacks webOS 2.0 trafi do Palmów już niedługo

 

Użytkownicy tych urządzeń na początku przyszłego roku będą mogli zaktualizować swoje palmfony do drugiej edycji tego systemu. Pełna prezentacja Josha Marinacciego poniżej – polecam najpierw znaleźć sobie prawie 50 minut wolnego czasu.


Źródło: PreCentral

Komentarze wyłączone.