Ratuj Głuszca
fotolia-psd

Fotolia rusza z Kolekcją TEN, gromadzącą 10 najbardziej wpływowych międzynarodowych artystów grafików cyfrowych. Każdy obraz został stworzony na dany temat i może zostać pobrany jako plik Photoshop psd źródłowy ze wszystkimi warstwami. Każdego miesiąca, odkryjecie nowy temat, nowego artystę, nowy obraz i nowy plik psd! Prawdziwe zanurzenie się w pracy artysty! Uzyskanie dostępu do wszystkich warstw, które zostały użyte do stworzenia takich obrazów jest niezwykle rzadkie, ci artyści zgodzili się na udział w tym projekcie w ramach „edukacyjnych i społecznościowych”, aby pomóc grafikom i projektantom w rozwijaniu się w tworzeniu własnych dzieł.

Proponując połączenie „digital artu”, „zasobów graficznych” oraz „celów edukacyjnych”, Fotolia dołączyła do 2 dobrze znanych społeczności graficznych: Wisibility (strona internetowa specjalizująca się w wideo tutorialach, dedykowana e-learningowi z zakresu grafiki komputerowej) oraz Amkashop (strona internetowa gromadząca najlepszych artystów grafików cyfrowych drukowanych na dziesiątkach różnego rodzaju drukowanych dokumentów).

Ucz się Photoshopa od najlepszych poprzez ściąganie cyklicznie wypuszczanych plików psd z wszystkimi warstwami znakomitych grafików z tego miejsca.

Źródło: notka prasowa

 

Autor wpisu: pw

Komentarze wyłączone.