Ratuj Głuszca
tabletki

Wykorzystywanie sieci TOR nie uchroniło handlarzy narkotykami przed namierzeniem i aresztowaniem przez władze. Dwuletnie śledztwo prowadzone przez agentów amerykańskiej Drug Enforcement Administration (DEA) doprowadziło do rozbicia sklepu „The Farmer’s Market“. Online’owa usługa oferowała fora, formularze zamówień, obsługę klienta i co najmniej cztery rodzaje płatności. Od stycznia 2007 do października 2009 przestępcy przetworzyli 5256 zamówień o łącznej wartości ponad miliona dolarów i dostarczyli narkotyki 3000 klientów z 35 krajów.

Twórcy sklepu używali sieci TOR, usług ukrywających adresy IP oraz transakcje gotówkowe. W rozbiciu gangu brały udział agencje z USA, Kolumbii, Holandii, Szkocji i innych krajów. Głównym podejrzanym w sprawie jest Marc Willem, który został wczoraj zatrzymany w swoim domu w Lelystad w Holandii. Aresztowano też obywatela USA mieszkającego w Argentynie oraz sześciu Amerykanów ze stanów Iowa, Michigan, Georgia, Nowy York, New Jersey i Floryda.

Mężczyznom, którzy sprzedawali m.in. LSD i ecstasy, postawiono liczne zarzuty. Każdemu z nich grozi kara dożywotniego więzienia.

Źródło: kopalniawiedzy.pl

Komentarzy: 7 w artykule: ”TOR nie uchronił handlarzy narkotykami”

 1. miau pisze:

  a silk road nadal trwa.

 2. ... pisze:

  Bo byli nie ostrozni w czasie finalizowania transakcji w swiecie realnym. To nie TOR zdradzil ich tozsamosc- nie wprowadzajcie ludzi w blad. Nikt nie zlamal dotad Cebuli….

 3. csgo skins buying…

  Wow because this is excellent job! Congrats and keep it up.|…

 4. roxbgi pisze:

  roxbgi…

  Many thanks extremely helpful. Will certainly share website with my good friends…

 5. counterstrike pisze:

  counterstrike…

  Superb Web page, Preserve the excellent job. Many thanks!….

 6. Google pisze:

  Google…

  Just beneath, are numerous completely not related web sites to ours, nevertheless, they are certainly worth going over….

 7. Google pisze:

  Google…

  Here is a great Blog You might Find Fascinating that we encourage you to visit….