Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Czyżby kurtyna miała w końcu opaść? Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, iż pierwsze publiczne przedstawienie pierwszego tabletu Samsunga z systemem Android będzie miało miejsce w Nowym Jorku w środę 11 sierpnia.

Południowokoreańska firma Samsung Electronics przygotowuje się do ostrego wejścia na rynek tabletów już pod koniec tego kwartału. Po Internecie chodzą słuchy, iż producent zaplanował premierę swojego pierwszego urządzenia tego typu – tabletu Galaxy Tab – na środę 11 sierpnia. Ze specyfikacji możemy wnioskować, że będzie to pierwszy realny konkurent dla najnowszego dziecka firmy Apple – iPada.

 

W środę 11 sierpnia w Nowym Jorku ma odbyć się impreza pod hasłem „Nowy wymiar cudu”. Samsung potwierdził, że w trakcie imprezy odbędą się premiery nowych produktów oraz kilka zapowiedzi, jednakże nie chcieli udzielić żadnych bardziej konkretnych odpowiedzi.

 

Po sprawdzeniu listy premier tej firmy okazuje się, że na pozostałą część bieżącego kwartału nie zostało jeszcze nic zaplanowane. To pozwala nam przypuszczać, iż to właśnie najnowszy tablet może stać się numerem jeden nadchodzącego okresu – jednak wszystko wyjaśni się dopiero w przyszłą środę.

 

samsung p 1 Samsung Galaxy Tab już za tydzień?

porównanie smartfona Samsung Galaxy S z tabletem Samsung Galaxy Tab

 

Przypomnijmy: Galaxy Tab ma być wyposażony w procesor ARM, 7-calowy ekran dotykowy, kamerę z przodu do prowadzenia wideokonferencji, interfejsy Bluetooth oraz Wi-Fi. Tablet będzie miał zainstalowany system operacyjny Android (możliwe, że w wersji 3.0) z nakładką TouchWiz, mającą zwiększać komfort pracy za pośrednictwem ekranu dotykowego.

 

Źródło: TechConnect

Autor wpisu: pw

Komentarze wyłączone.