Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Spójrzmy prawdzie w oczy – najnowszy produkt firmy Apple, iPhone 4, jest niedopracowany. Na szczęście dla nas, użytkowników, choroby wieku dziecięcego są powoli eliminowane – dzisiaj został opisany sposób poprawy zasięgu anteny w tym smartfonie.

Nie można nie zauważyć, iż najnowszego smartfona firmy Apple, iPhone’a 4, trapią choroby wieku dziecięcego. Na szczęście dla użytkowników jeden z najważniejszych problemów – gubiąca zasięg antena – został definitywnie rozwiązany.

 

Firma udostępniła swoim klientom bezpłatnie specjalne poprawiające sygnał silikonowe okładki, które kosztowały firmę aż 175 milionów dolarów, co i tak jest tańsze niż przyjęcie do serwisu wszystkich egzemplarzy tego telefonu.  Oprócz tego dostępna jest aktualizacja poprawiająca algorytm mierzenia poziomu sygnału GSM.  Jeśli takie załatwienie sprawy kogoś nie będzie satysfakcjonować firma Apple zwróci mu jego pieniądze.

 

„Przeprowadzone eksperymenty dowiodły iż silikonowa okładka pop[rawia znacząco sygnał” powiedział guru Apple’a, Steve Jobs. „Przez ostatnie 22 dni ciężko pracowaliśmy nad rozwiązaniem tego problemu, aż w końcu udało nam się dotrzeć do jego sedna”.

Jako iż w Polsce iPhone 4 nie jest jeszcze oficjalnie dostępny, za kilka miesięcy dostaniemy w nasze ręce od razu w pełni sprawną jego wersję, pozbawiony tej wady. Szczęście w nieszczęściu, chciałoby się rzec.

 

Źródło: TechConnect

Komentarze wyłączone.