Ratuj Głuszca
premier-hakerski-atak

Policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o włamanie na stronę Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W wywiadzie dla Gazety Wyborczej mężczyzna przyznaje, że to on jest włamywaczem.

Aresztowania dokonano po tym, jak grupa Happyninja ujawniła, kim są włamywacze. W serwisie Pastebin ujawniono sporo ilość informacji na temat włamywaczy. Happyninja tak tłumaczą swoje działania: Mamy po prostu ich dość i _demaskujemy_ ich z całą świadomością. Idiotyczne podmiany stron nie robią na nas żadnego wrażenia, ale kradzieże pieniędzy ze stron w internecie, na których być może zakupy robią nasi bliscy nie zostaną zostawione same sobie. Nie wspominając już o e-terroryźmie w postaci ataków na strony rządowe. Koniec pozerki oraz lansu, panowie. Poza tym, „walczycie o wolność słowa w internecie” sprzeciwiając się ACTA? My też – dlatego wszystko będzie jawne i ten dokument zobaczy sporo osób, bo informacja ma być wolna.

Dalej cytują rozmowy przeprowadzane z włamywaczem na kanale IRC, podają jego nazwisko i adres domowy oraz obecny adres. W tym miejscu pada stwierdzenie siedzisz bidoku w jakiejś studenckiej klitce, klikasz z komórki, a komputer do ‚akcji’ pożyczasz od Bogu ducha winnej Anki. Nie wstyd ci?

Jak dowiadujemy się z opublikowanych informacji, Fir3 – bo takim pseudonimem posługiwał się mężczyzna – ma już na swoim koncie wyrok za włamanie i podmianę strony sądu w Wałbrzychu. Happyninjas twierdzą też, że włamuje się on do sklepów internetowych i okrada osoby, robiące zakupy przez internet.

W wywiadzie dla portalu Gazeta.pl zatrzymany stwierdza: Mam najlepszego prawnika w Opolskiem. A polskie prawo jest tak skonstruowane, że jeśli się nie przyznam, to niczego mi nie udowodnią. Poza tym nie ma takiego dowodu, którego nie da się obalić.

Źródło: kopalniawiedzy.pl

Jeden komentarz :) w artykule: ”Policja zatrzymała podejrzanego o włamanie na witrynę premiera”

  1. patriota pisze:

    PRZEPRASZAM rodaków za następujące rzeczy, które wydarzyły się za czasów za PO: 1) SAMOBÓJSTWO byłego dyrektora generalnego Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, 2) SAMOBÓJSTWO wicepremiera Andrzeja Leppera, 3) SAMOBÓJSTWO bliskiego współpracownika Andrzeja Leppera, 4) ZAMORDOWANY zostaje szyfrant kodów, 5) zwolennik PO MORDUJE członka PiS w jego biurze, 6) katasfrofa smoleńska – GINIE 96 osób, 7) katastrofa Casy – GINIE 16 oficerów + 4 członków załogi, 8) oprawcy Olewnika popełniają SAMOBÓJSTWA w celach, 9) dziennikarz popełnia SAMOBÓJSTWO, 10) strażnik Olewnika popełnia SAMOBÓJSTWO (wiesza się), 11) przed KPRM PODPALA się człowiek, 12) w MOPS-ie PODPALA się człowiek, 13) prokurator próbuje na wizji popełnić SAMOBÓJSTWO, 14) posłanka mówi, że nie warto leczyć starych ludzi, bo i tak umrą. Zostaje awansowana, 15) inna posłanka mówi, że przekopano każdy cm ziemi w Smoleńsku. Później archeolodzy obalili to kłamstwo, zaś ona awansowała na prestiżowy Urząd, 16) zamykane są stocznie a zapewniano, że jest już pewny inwestor z Kataru, 17) ofiara stanu wojennego Słomka- dostaje 14 dni WIĘZIENIA, a oprawcy dostają śmieszne wyroki: w zawieszeniu, umorzono; 18) Rosjanie niszczą wrak prezydenckiego tupolewa i cieszą mordy do kamery, że udało im się szybę zbić (nagranie z tv to potwierdza), 19) umorzona zostaje afera hazardowa, 20) powstaje nowa afera z lekami. Przekaż to znajomym, PROSZĘ POWIELAJ NA FORACH, roześlij pocztą itd. Bo w tv CENZURA tego nie pokaże tak dokładnie.