Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Opisywana tutaj historia Antoine Dodson’a jest niesamowita. Pokazuje ona, że czasy w których żyjemy różnią się znacząco od tych z choćby przed 5-10 lat. Wtedy na sławę trzeba było sobie zasłużyć zazwyczaj ciężką pracą, umiejętnościami czy też wielką fortuną.

W 2010 roku wystarczy, że ktoś wrzuci do serwisu Youtube relację telewizyjną z próby gwałtu siostry głównego bohatera.

Ktoś inny zauważy, że główny bohater zachowuje się raczej dziwnie przed kamerą do tego dosyć melodyjnie składa słowa. To natchnie go do zremixowania oryginalnego materiału do postaci, która w bardzo krótkim czasie osiąga gigantyczną oglądalność ( na dzień 16.08 mówimy o ponad 9 mln odsłonach).

antonie koszolka Oto jak można zostać sławnym w 1 dzieńI tak oto rodzi się kolejna gwiazda prosto z niezawodnego Youtube’a. Od tego momentu życie Antoine Dodson’a zmieniło się nie do poznania. Prawie każdy posiada konto na Facebooku. On też ale w ciągu tygodnia zdobył ponad 24 tysiące fanów. Założył blog, gdzie opisuje wszystko co dzieję się u niego w chwili obecnej. Sprzedaje koszulki ze swoją podobizną oraz swoim mottem z piosenki: Hide yo kids, hide yo wife (Ukryj swoje dzieci, ukryj swoją żonę).
Jego piosenka dostała się nawet do największego sklepu muzycznego na świecie – iTunes, gdzie bardzo szybko pnie się na samą górę najbardziej popularnych piosenek miesiąca.

Dla ludzi nie śledzących obecnych trendów w internecie wydawać się to może dziwne. Reszta, która śledzi wie dobrze, że takie wschodzące gwiazdy pojawiają się dosyć często tak naprawdę. Wystarczy zatem wgrać się na Youtube i liczyć, że urzeknie się w jakiś sposób publikę. Jeśli tak się stanie to za sławą na pewno pojawią się pieniądze, ponieważ duże koncerny nauczyły szybko reagować na tego tupu fenomeny. Bądź co bądź 9 milionów odsłon jednego utworu to znakomity kąsek dla speców od reklamy. Stworzenie reklamy o takim sukcesie kosztuje masę pieniędzy i dużo czasu.

Autor: PW

Komentarzy: 10 w artykule: ”Oto jak można zostać sławnym w 1 dzień”

 1. http://www.graysmark.co.uk…

  This webpage namely containing a fastidious information of humorous YouTube video tutorials, I loved it a lot….

 2. nba 2k16 mt glitch…

  Exceptionally user pleasant website. Astounding info offered on few clicks.|…

 3. wpgggwivedu pisze:

  wpgggwivedu…

  You have got impressive stuff on this site…

 4. COUNTERSTRIKE pisze:

  COUNTERSTRIKE…

  Thanks, this site is extremely handy…

 5. NBA pisze:

  NBA…

  Wow, this is a important internet site…

 6. counterstrike pisze:

  counterstrike…

  Extremely user pleasant site. Immense details available on couple of clicks on…

 7. DOTA2 pisze:

  DOTA2…

  Great webpage you’ve got there…

 8. game pisze:

  game…

  The information is quite significant…

 9. Google pisze:

  Google…

  We prefer to honor many other online web sites on the web, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Below are some webpages worth checking out….

 10. Google pisze:

  Google…

  The info talked about in the report are a few of the most effective available….