Ratuj Głuszca
cresyn-C415E_B0

Z początkiem listopada na polski rynek trafia nowy model dokanałowych słuchawek firmy Cresyn – AXE C415E. Słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby odpowiedzieć na oczekiwania odbiorców o różnych potrzebach. AXE C415E zostają wprowadzone równocześnie na całym świecie.

Producentowi zależało, aby słuchawki te były wartą uwagi możliwością dla każdego, kto poszukuje nowoczesnego designu i dźwięku dobrej jakości, ale jednocześnie nie chce przeznaczać na słuchawki tego typu dużych kwot.

Ponieważ słuchawki dokanałowe niejednokrotnie są użytkowane w warunkach zewnętrznych, dołożono starań, aby kabel nie był zbyt giętki, przez co nie plącze się w kieszeni. Zastosowane gumowe nakładki, dzięki odpowiedniemu profilowi nie powodują zmęczenia, nawet po wielogodzinnym użytkowaniu. Udało się także całkowicie wyeliminować tak zwany efekt zasysania w uszach, który bardzo utrudnia komfortowe słuchanie muzyki.

Design pozwala osiągnąć interesujący wygląd, bez rezygnowania z wygody użytkowania. Model będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. AXE C4115E zostają wprowadzone na polski rynek z dniem 7 listopada.

C415E W0 600x350 Nowe dokanałówki od Cresyn

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Typ: Open Air

Częstotliwość: 20 – 20 000 Hz

Impedancja: 32Ω ± 15%

Czułość: 103 dB/mW

Długość kabla: 1,2 m

Typ kabla: Y, Symetryczny

Typ wtyczki: ø 3.5 m stereo

Waga: 5 g.

Źródło: Materiały prasowe

Autor wpisu: pw

Komentarze wyłączone.