Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Dźwięk surround w Twojej komórce. Już za niedługo Nika wprowadzi na rynek wysokiej klasy smartfon X7-00, który za sprawą czterech głośników i dużego, 4-calowego ekranu sAMOLED na szansę sporo namieszać w swoim przedziale cenowym.

W Internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia oraz filmy przedstawiające najnowszego smartfona X7-00 firmy Nokia, który ma aspiracje stać się najbardziej multimedialnym modelem tej firmy. Wskazuje na to nie tylko duży, 4-calowy ekran (prawdopodobnie sAMOLED), 8-megapikselowa kamera nagrywająca także wideo w rozdzielczości HD wspierana przed lampę dual LED, ale także zestaw 4 głośników rozlokowanych w rogach obudowy.

 

nokiax7 0001 575x341 Nokia X7 00 będzie miała cztery głośniki

 

Całość będzie działała pod kontrolą uaktualnionego systemu Symbian ^3, na co wskazuje zwiększenie liczby pulpitów z 3 do 4. Na filmie poniżej widać także, iż procesorowi nie brakuje mocy – port gry Need For Speed Shift z systemu iOS działa bardzo dobrze.  

 

Czy najnowszy smartfon Nokii pomimo nieciekawego system operacyjnego da radę sporej konkurencji w tym segmencie? Tego dowiemy się dopiero w przyszłym roku.

Źródło: engadget

Komentarze wyłączone.