Ratuj Głuszca
4dof symulator

4DOF Motion Racing Sim to prawdziwa gratka dla każdego fana symulacji rajdów lub samolotów. Nie jest to kolejny komplet kierownicy i pedałów, które montujemy do stołu przed dużym monitorem lecz najbardziej zaawansowany symulator składający się z fotela z klatką, 4 bardzo mocnych silników elektrycznych (750wat) każdy oraz monitora 3D. Całość waży bagatela 300 KG, więc jak się domyślacie już choćby z tego powodu nie jest to sprzęt do przeciętnego mieszkania dla nawet najbardziej zapalonego gracza symulacji.

Drugim bardziej przyziemnym problemem jaki trzeba pokonać aby kupić ten cudowny kawałek sprzętu, który na pewno nas porządnie wytrzęsie to jego cena. 80 tys. złotych, tak nie przeoczyliście się, aż tyle. Wielka szkoda, bo projekt na pewno przypadł by nie jednemu zamożniejszemu graczowi, ale ta cena nie jest do przeskoczenia nawet dla najbardziej zapalonych jednostek, które wydają nawet 10 tys. złotych na swojego PCeta. Specjalnie wspominam o PCecie bo sprzęt ten pracuje tylko z grami chodzącymi na PCcie, konsole na razie są wykluczone z gry.

Jeśli bardzo chcielibyście doświadczyć tego cudownego symulatora to istnieje możliwość wynajęcia go na cały dzień za znacznie mniej niż wynosi cena zakupu, bo za jedyne 3 tys. złotych. Nadaje się zatem jako atrakcja na kawalerskie, imprezy integracyjne i inne niezapomniane imprezy, na których będzie sporo fanów symulacji icon wink Najbardziej realistyczny symulator wyścigów i latania

Oto prezentacja 4DOF’a przeprowadzona przez TVN Gadżet

Więcej detali na stronie dystrybutora: www.simpolska.pl

Komentarze wyłączone.