Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Rok 2011 zapowiada się niezwykle interesująco – po raz pierwszy od dawna AMD będzie miało czym powalczyć z Intelem na polu komputerów przenośnych. Jej najnowsze platformy korzystające z technologii Fusion, jak ta wykorzystana w laptopie MSI CR650, zapewnią wysoką wydajność przy ograniczonym zużyciu energii.

Mamy już pierwsze oficjalne informacje na temat pierwszego notebooka firmy MSI opartego na platformie AMD Brazos, który należeć będzie do linii Classic. Model CR650 będzie jedną z pierwszych maszyn wyposażoną w procesor E-350 APU, bardziej znanym pod nazwą Zacate.

 

Nowy komputer mobilny MSI ma 15.6-calową matrycę LCD o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, specjalne pokrycie obudowy Color Film Print, oraz wspomniany już układ APU składający się z dwóch rdzeni Bobcat taktowanych z częstotliwością 1.6 Ghz oraz układu graficznego Radeon HD 6310 posiadającego 80 procesorów potokowych. Ujawniono także, iż notebook CR650 będzie miał wbudowaną kamerkę internetową HD, wyjście HDMI, zaimplementowaną technologię AMD Vision, oraz długi czas pracy na baterii osiągnięty dzięki połączeniu energooszczędnych komponentów oraz technologii ECO.

 

msicr65001 575x436 MSI prezentuje pierwszy notebook z platformą Brazos

 

MSI CR650 oficjalnie pojawi się w sprzedaży na początku przyszłego roku.  Wtedy to też poznamy pełną specyfikację komputera oraz jego cenę.

 

Źródło: TechConnect

Autor wpisu: pw

Komentarze wyłączone.