Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Gdyby nie odważne koncepty, nie mielibyśmy wielu wspaniałych aut czy też elektroniki użytkowej. Bill May to pracownik firmy Mozilla, który przygotował bardzo interesujący koncept telefonu komórkowego.Z tego co na razie wiadomo, Mozilla nie zamierza stworzyć własnego telefonu. W zamian proponuje rozwiązanie najbardziej irytujących problemów z jakimi spotykamy się na co dzień używając telefonów.

Dlatego właśnie w koncepcie przedstawionym w poniższym filmie widzimy sprytne rozwiązanie problemu nawigacji poprzez zastosowanie bezprzewodowego wskaźnika, który stanowi cześć telefony.

Drugą rzeczą najbardziej rzucającą się w oczy jest oczywiście zastosowanie 2 mikro projektorów. Jeden z nich służy jako ekran i rzuca obraz na ścianę. Drugi natomiast zostanie wykorzystany jako świetlna klawiatura. Coś co powoli wkracza do świata gadżetów.

Całość została bardzo ładnie zaprojektowana i wyrenderowana. Efektem jest mocne działanie na nasze zmysły co przekłada się na kreowanie naszych oczekiwań co do następnych telefonów przyszłości.


PW

Komentarze wyłączone.