Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Morotola Droid (u nas szerzej znana jako Milestone) była bardzo udanym aparatem, który zdążył się już trochę zestarzeć. Jego następca – Droid 2 – zaoferuje nam odświeżoną klawiaturę, dwukrotnie szybszy procesor, Flasha 10.1, a nawet wyjście HDMI – a to dopiero wierzchołek góry lodowej możliwości nowego modelu.

Motorola wraz z operatorem Verizon Wireless zaprezentowała dzisiaj następcę jednego z najbardziej udanych telefonów z Androidem na pokładzie – Motoroli Droid (u nas znaną pod nazwą Milestone). Droid 2 trafi do sprzedaży już jutro w cenie 199.99 dolarów w dwuletnim abonamencie Verizona.

 

Pokazany na zdjęciu poniżej smartfon posiadać będzie najnowszego Androida w wersji 2.2 (Froyo) wraz z autorską nakładką Blur, wysuwaną klawiaturę QWERTY, 3.7 –calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 854×480 pikseli wykorzystujący technologię Multitouch, aparat 5mpix z możliwością nagrywania filmów HD 720p oraz wyjściem HDMI, 8GB wbudowanej pamięci (rozszerzonej o kolejne 8GB za pomocą dołączonej karty microSDHC), prawdziwego FlashPlayera 10.1, WiFi, Bluetooth oraz 3G. Niejeden komputer z początku tej dekady nie mógłby się z nim równać – Motorola Droid 2 napędzać będzie procesor Texas Instruments OMAP3630 taktowany z częstotliwością 1GHz,512MB RAMu, a także wydajną kartę graficzną PowerVR SGX530.

 

Motorola Droid 2 pojawi się także w specjalnej gwiezdnowojennej wersji R2-D2 wraz z dodatkowym oprogramowaniem i materiałami powiązanymi z tą kultową już sagą. Niestety, wersja ta będzie dostępna w sprzedaży tylko poprzez internetowy sklep producenta.

 

motoroladroid205 575x458 Motorola Droid 2 już oficjalnie

Nie podano jeszcze daty premiery tego telefonu w Polsce.

 

Źródło: GSMArena

Komentarze wyłączone.