Ratuj Głuszca
Windows_8

Podczas odbywających się w Japonii Windows Dev Days przedstawiciele Microsoftu ogłosili, że przed premierą Windows 8 ukaże się jeszcze jedna wersja beta systemu. Edycja Release Preview ma trafić do rąk użytkowników w pierwszym tygodniu czerwca. Informacja jest o tyle zaskakująca, że koncern nie informował o żadnych problemach z nowym systemem operacyjnym, udostępniona w lutym wersja Consumer Preview jest bardzo dojrzałą edycją, zatem można się było spodziewać, iż – podobnie jak miało to miejsce w przypadku Windows 7 – po niezwykle udanej wersji beta nie będzie kolejnych edycji pomiędzy nią a premierą systemu.

Nie wiadomo, czym będzie różniła się wersja Release Preview od Consumer Preview. W mediach pojawiły się spekulacje, że być może Microsoft chce przetestować reakcję użytkowników na możliwość całkowitego wyłączenia interfejsu Metro i powrót do bardziej klasycznego wyglądu. Możliwe również, że Release Preview będzie zawierało znacznie więcej sterowników do różnych urządzeń, co pozwoli ich producentom na przetestowanie ich działania w praktyce.

Premiera Windows 8 to dla Microsoftu niezwykle ważne wydarzenie. To pierwszy system koncernu z Redmond, który ma działać zarówno na urządzeniach przenośnych jak i pecetach, pierwszy, który ma specjalną wersję dla procesorów ARM oraz pierwszy, w którym firma tak radykalnie próbuje odejść od klasycznego interfejsu użytkownika.

Źródło: kopalniawiedzy.pl

Komentarzy: 4 w artykule: ”Microsoft zapowiedział Windows 8 Release Preview”

 1. tyrol pisze:

  testowałem i jest spoko :) opcja z platformą http://www.metroone.pl też jest świetna! powstają aplikacje pod win8!

 2. nba 2k16 mt generator ps4…

  Basically desired to stress Now i am happy that i came onto your webpage.|…

 3. gaoisdnw pisze:

  gaoisdnw…

  Keep up the outstanding work !! Lovin’ it!…

 4. csgo pisze:

  csgo…

  Great looking site. Presume you did a great deal of your ownyour very own coding…