Ratuj Głuszca
microsoft

Microsoft ogłosił ceny nowej wersji pakietu Office. W najtańszej wersji możliwość korzystania przez rok z pakietu biurowego będzie kosztowała 99,99 USD.

Tyle właśnie zapłacimy za dostępny w chmurze Office 365 Home Premium. Osoba, która zdecyduje się na wykupienie subskrypcji będzie mogła zainstalować pakiet na maksymalnie 5 komputerach z systemem Windows 7, Windows 8 lub Mac OS X. Z pakietu będzie mogło korzystać wiele osób, korzystając z własnych kont. Niezbędne oprogramowanie można będzie pobrać z serwerów Microsoftu, a koncern zapewnia, że wielokrotnie w ciągu roku będzie ono wzbogacane o nowe funkcje. W ramach subskrypcji użytkownik otrzyma 20 gigabajtów przestrzeni dyskowej w chmurze SkyDrive, 60 minut telefonii Skype IP miesięcznie. Udostępniona zostanie też funkcja Office on Demand, która umożliwi jednorazowe edytowanie danego dokumentu na urządzeniu, na którym nie zainstalowano Office 365. Osoby korzystające z Home Premium będą miały dostęp do Worda, Excela, PowerPointa, OneNote, Outlooka, Accessa i Publishera.

W bardzo podobny sposób ma działać wersja dla małego biznesu. Small Business Premium wyceniono na 149,99 USD rocznie na stanowisko. Z pojedynczej licencji może tutaj korzystać do 25 osób.

Office 365 Small Business Premium daje dostęp do tych samych funkcji co Home Premium, a dodatkowo do Lync Online, Info Path, Exchange Online i SharePoint Online oraz do 10 gigabajtów przestrzeni dyskowej plus 500 megabajtów dla każdego użytkownika, a także narzędzi do tworzenia witryn internetowych.

Koncern przygotował też różne kombinacje ofert czy jak Office Home & Student (139,99 USD), Office Home & Business (219,99 USD). Różnią się one funkcjami i dostępnym oprogramowaniem.

Koncern zapowiedział też przygotowanie oferty dla wielkich firm.

Na razie nie wiadomo, kiedy nowa wersja Office 365 zostanie udostępniona. Niedawno Microsoft informował, że Office w wersji dla Windows RT pojawi się pomiędzy listopadem a styczniem.

Źródło: kopalniawiedzy.pl

Autor wpisu: ag

Komentarzy: 3 w artykule: ”Microsoft podał ceny nowej wersji Office 365”

 1. buy madden coins…

  The knowledge is rather exciting…

 2. buy madden mobile coins…

  I benefit from looking through your web site. Thanks!…

 3. COUNTERSTRIKE pisze:

  COUNTERSTRIKE…

  Thanks a bunch! It a amazing site!….