Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Chodzi tutaj o smartfon LG Star, który stanie się jednym z pierwszych urządzeń na rynku wyposażonym w system operacyjny Android Froyo 2.2 oraz układ Nvidia Tegra 2, który zapewni nie tylko płynne odtwarzanie filmów 1080p poprzez wbudowany port HDMI, ale także pozwoli nagrywać filmy w takiej jakości. Co na to konkurencja??

Podczas konferencji w Korei Południowej przedstawiciel firmy LG zaprezentował nam pierwsze informacje o nadchodzącym wielkimi krokami smartfonie LG Star, który zostanie głównym rywalem najszybszych i największych modeli z systemem Google Android. LG Optimus 2x, bo tak będzie się nazywał w Korei, należeć będzie do segmentu high-end, o czym świadczy wyposażenie go w 4-calowy ekran, układ Nvidia Tegra 2 oraz obecnie rzadkie wyjście HDMI. 

 

Dodatkowo jego kamera będzie jedną z lepszych zastosowanych w smartfonach – zdjęcia o rozdzielczości 8mpix będą żywe i wyraziste, a nagrane nim filmy 1080p porażą ostrością i szczegółowością obrazu. Poniżej kilka pierwszych porównań tego modelu do konkurencji:


Porównanie z Samsungiem Galaxy S oraz Apple iPhone 4

 

Wyświetlanie filmów poprzez port HDMI

 

Granie na LG Star podłączonym do telewizora robi wrażenie

 

Porównanie wydajności z Samsungiem Galaxy S

 

Jak widać, wystarczyło dodanie wyjścia HDMI by najnowszy smartfon firmy LG przekształcił się w multimedialne centrum rozrywki. Niestety, na tą przyjemność musimy poczekać jeszcze kilka miesięcy.

 

Źródło: Phandroid 

Autor wpisu: pw

Komentarze wyłączone.