Ratuj Głuszca
kindle-fire

Tablet Kindle Fire wciąż świetnie się sprzedaje, jednak urządzenie zbiera coraz więcej krytycznych opinii od użytkowników. Brak zewnętrznego pokrętła do regulowania głośności, przycisk włączania umieszczony tak, że można przez przypadek wyłączyć urządzenie, brak opcji prywatności, powoli ładujące się witryny internetowe, zbyt małe ikony czy nie zawsze dobrze sprawujący się ekran dotykowy, to tylko najważniejsze niedociągnięcia. Skargi użytkowników zbierane są przez Amazona na specjalnej witrynie. Jest ich tyle, że Jakob Nielsen, analityk z Nielsen Norman Group, stwierdził, że Fire może być porażką. Nie polecałbym jego kupowania.

Jednocześnie Nielsen podkreśla, że nie wolno lekceważyć Amazona. Urządzenia z rodziny Kindle są dla firmy niezwykle ważne. Dlatego też, mimo iż koncern o tym nie wspomina, należy spodziewać się kolejnej ulepszonej wersji Kindle Fire.

Na razie Amazon zapowiada aktualizację oprogramowania tabletu, dzięki której ma zwiększyć się jego wydajność oraz poprawić praca wyświetlacza wielodotykowego.

Źródło: kopalniawiedzy.pl

 

Autor wpisu: pw

Komentarzy: 2 w artykule: ”Kindle Fire zostanie ulepszony?”

  1. csgo skins pisze:

    csgo skins…

    Love the website– extremely user friendly and lots to see!…

  2. csgo pisze:

    csgo…

    say thanks to so considerablya lot for your internet site it aids a lot…