Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

W ciągu najbliższych kilku miesięcy na rynek trafią dwa interesujące tablety Asusa – znacznie droższy i bardziej wydajny z Windows 7 oraz tańszy o skromniejszych możliwościach z Androidem.

Już w grudniu do sklepów trafi 12-calowy Asus Eee Pad EP121 z procesorem Core 2 Duo i Windows 7 Home Premium. Za urządzenie trzeba będzie zapłacić co najmniej 1000 dolarów. Cena jest tak wysoka, gdyż razem z Eee Pad EP121 użytkownik otrzyma specjalną stację dokującą, zmieniającą tablet w notebooka.

Jeśli chce się konkurować z iPadem nie wystarczy po prostu produkować tańszych urządzeń. Trzeba zaoferować coś więcej niż ma iPad. Przez kolejne miesiące będziemy ulepszali nas produkt – mówi prezes Asusa Jerry Chen.

Z kolei w styczniu do kupienia będzie 10-calowy model z procesorem ARM i systemem Microsoft Windows Embedded Compact 7 OS. Cena urządzenia wyniesie od 399 do 499 USD.

Z kolei w marcu ukaże się tablet Asusa z systemem Android. O maszynie niewiele wiadomo poza tym, że m kosztować mniej niż 399 dolarów.

Źródło: kopalniawiedzy.pl

Autor wpisu: pw

Komentarzy: 4 w artykule: ”Asus zapowiada tablety z Windows 7 i Androidem”

 1. darkzone powerleveling…

  You’re a really valuable web site; couldn’t make it without ya!…

 2. nba 2k16 mt cheat engine…

  Thanks for sharing this excellent website…

 3. CSGO pisze:

  CSGO…

  Great internet sitewebsite! It looks extremely professional! Keep up the helpful job!…

 4. nba pisze:

  nba…

  Wonderful website you’ve got in here…