Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Jeden z najciekawszych hybryd tabletu i notebooka zaprezentowanych ostatnimi czasy, Acer Iconia, trafi na półki sklepowe szybciej niż myśleliśmy, bo już 28 stycznia. Choć będzie kosztować aż 1499 euro w najtańszej wersji, jego możliwości będą wynagradzać to z nawiązką.

Niedawno opisywany przez nas notebook Acer Iconia wykorzystujący dwie dotykowe 14-calowe matryce LCD LED trafi do europejskich sklepów już 28 stycznia. Na początku będzie dostępny tylko w Hiszpanii, w cenie 1499 euro.

 

Acer Iconia będzie wyposażony w silny procesor Core i5 (480M/560M/580M), 4GB pamięci DDR3 RAM, zintegrowaną kartę graficzną Intela GMA HD, dysk twardy po pojemności do 750GB, kontrolery Gigabit Ethernet, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0, oraz opcjonalny 3G, a także kamerkę internetową, czytnik kart pamięci, złącze HDMI oraz system operacyjny Windows 7 Home Premium 64-bit.  

 

Cena może i nie jest atrakcyjna, ale możliwości urządzenia powinny to rekompensować z nawiązką. Czekamy na pierwsze testy Acera Iconii, szczególnie długości działania na baterii – dwa duże ekrany nie mogą być wyjątkowo energooszczędne.

Źródło: TechConnect

Komentarze wyłączone.