Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Specyfikacja konsoli Nintendo 3DS, która pojawi się w sklepach dopiero za cztery miesiące, jest już dostępna w sieci wraz z listą tytułów startowych oraz filmem prezentującym je w akcji. Jest na co czekać.

 

Każda kolejna przenośna konsola Nintendo cieszyła się ogromną popularnością na całym świecie. Z nową 3DS będzie podobnie – a wszystko to dzięki grom 3D bez potrzeby zakładania specjalnych okularów.  Jako że premiera urządzenia zapowiedziana została na Luty (Japonia) oraz Marzec (USA i Europa), nadszedł czas by przybliżyć specyfikację sprzętową najnowszego tworu Nintendo.

 

Oprócz konsoli w pudełku znajdziemy ładowarkę, rysik o długości 10cm oraz kartę pamięci o pojemności 2 GB. Sama konsola dostanie dwa ekrany o rozdzielczości 800 x 240 oaz 320 x 240 pikseli. Nintendo 3DS dostanie aż trzy kamery o rozdzielczości 0.3mpix, żyroskop i akcelerometr. Pojawi się także slidepad uprzyjemniający rozgrywkę.

 

Siła konsol Nintendo nie leży jednak w podzespołach a raczej w niesamowicie grywalnych tytułach dostępnych na te urządzenia. Do tej pory zapowiedziano już kilka głośnych tytułów jak: Splinter Cell 3D, Driver 3D, Metal Gear Solid 3DS: Snake Eater czy Resident Evil: Mercenaries. Wszystkie z nich korzystać mają z technologii obrazu 3D. Czy Nintendo 3DS ma szanse stać się jeszcze popularniejszy niż poprzednik? Odpowiedź na to pytanie poznamy pewnie dopiero za parę lat.

 


 

Źródło: ubergizmo

Autor wpisu: pw

Komentarze wyłączone.