Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

I nie będą one niskie. Cena nowego flagowego produktu firmy HTC – modelu HD7 – została ustawiona poza zasięgiem przeciętnego użytkownika. Ale czy właśnie do nich został skierowany nowy system Microsoftu??

Niestety, zgodnie z naszymi przypuszczeniami będą one bardzo drogie. Pierwszym smartfonem z najnowszym systemem operacyjnym Microsoftu został HTC HD7, który będzie reprezentował najwyższą półkę wydajnościową i jakościową.


Według dokumentów pochodzących z niemieckiej sieci O2 model HD7 w opcji bez umowy kosztować będzie aż 559 euro. Cenę tą będzie można zbić nawet do 59 euro, pod warunkiem, że kupimy go w bardzo drogim abonamencie. Niestety, nic nie zapowiada rychłego wprowadzenia na rynek tańszych urządzeń z tym systemem z powodu wysokich minimalnych wymagań sprzętowych, przez co WM7 zostanie „systemem dla wybranych”.


HTC HD7 wyposażony będzie w dobrze przyjęty pośród smartfonowej braci procesor Qualcomm Snapdragon o częstotliwości 1GHz oraz wielki ekran o rozdzielczości 4.3 cala.  Aplikacje, muzykę oraz zdjęcia wykonane za pomocą 5mpix kamery będziemy mogli przechować na 8GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Gratką dla mobilnych melomanów będzie zaawansowany układ dźwiękowy Dolby Mobile Sound. Czy takie możliwości techniczne urządzenia wystarczą, by system WP7 miał szanse zaistnieć na rynku? To zależy, czego oczekujemy od telefonu, który kosztować będzie tyle, co niektóre z tańszych notebooków.


Żródło: electronista

Autor wpisu: pw

Komentarze wyłączone.