Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

W dobie photoshopa i efektów specjalnych rzeczy niemożliwe stają się możliwe. Grubi są chudzi a łysi są owłosieni.Jeśli nie macie czasu lub zdolności plastycznych oraz drogich programów do obróbki grafiki to polecamy 2 serwisy, które z pewnością przypadną wam do gustu. Za ich pomocą będziecie w stanie za pomocą kilku kliknięć wygenerować realistycznie wyglądające montaże z własną podobizną.

1. Photofunia

Dostępny w polskiej wersji językowej prosty w obsłudze ale bardzo rozbudowany o dostępne wzory serwis.

PhotoFunia Wkręć rodzinę i znajomych

Do wyboru mamy 137 wzorów. Część z nich jest w formie ruchomej.
Zasada działania jest prosta. Wybieramy efekt, który nas interesuje. Wskazujemy zdjęcie z naszej kolekcji, które chcemy wmontować w tło (JPG, PNG, GIF). I to wszystko, resztą zajmie się skrypt w serwisie. Po chwili dostaniecie efektowny montaż zdjęcia wraz z linkiem, który możecie posłać do znajomych. Jeśli ktoś się nie zetknął z tego typu serwisami, efekt „wkręcenia” gwarantowany.

2. En.tackfilm.se

Jeszcze ciekawszą funkcjonalnością może pochwalić się Szwedzka witryna En.tackfilm.se. Ten serwis potrafi „wkręcić” najbardziej obeznanych w temacie montaży. Zasada podobna jest jak powyżej z tą różnicą, że swoje zdjęcie (najlepiej portret) pojawi się w ciekawym filmiku flashowym. Filmik ma fabułę i trzyma w napięciu do ostatniego momentu icon smile Wkręć rodzinę i znajomych

se Wkręć rodzinę i znajomych

Autor wpisu: pw

Komentarze wyłączone.