Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Nie ma oprogramowania idealnego. Każde posiada błędy, luki lub nie jest zoptymalizowane. Z tego powodu nawet tak dobry system jak Windows 7 już za niedługo doczeka się pierwszego Service Packa, dodającego kilka brakujących funkcji i łatających błędy.

Podczas wystąpienia na konferencji Tech-Ed North America 2010 w Nowym Orleanie Bob Muglia, szef działu Microsoft Server and Tools ogłosił, iż publiczna beta pierwszego Service Packa dla systemów Windows 7 oraz Windows Server 2008 R2 powinna pojawić się na stronach Microsoftu już pod koniec lipca. 

 

SP1 wniesie sporo zmian do systemu Windows 7. Zamierać będzie wiele aktualizacji zabezpieczeń, poprawioną obsługę wyjścia HDMI audio, ulepszone tryby zarządzania energią, wydłużające czas pracy na akumulatorze, a także typowo serwerowe aplikacje jak np. Remote FX, dzięki któremu użytkownicy zdalni będą mogli zobaczyć o wiele bogatszy interfejs pulpitu zdalnego. Pojawi się także program Dynamic Memory zmniejszający zużycie pamięci RAM tak, by nie poświęcać niepotrzebnie wydajności komputera.

 

Jeśli publiczne testy beta okażą się sukcesem, SP1 dla Windows 7 oraz Windows Server 2008 R2 powinny ukazać się w Windows Update w okolicach października.

 

Źródło: TechConnect

Komentarze wyłączone.