Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Rewolucyjny układ Nvidii, Tegra, zostanie użyta jako serce pierwszych telefonów Microsoftu, KIN One i Two. Będą to bardzo zaawansowane technologicznie modele, przeznaczone głównie dla młodych ludzi chcących być w ciągłym kontakcie ze swymi przyjaciółmi.

Microsoft zapowiedział wprowadzenie na rynek pierwszych modeli z serii Pink, KIN One oraz KIN Two, które już niebawem powinny pojawić się w systemie przedsprzedaży amerykańskiego operatora telefonicznego Verizon Wireless. Co ciekawe, powinno odbyć się to 6 maja, na tydzień przed oficjalną premierą tych telefonów.

 

KIN One oraz KIN Two będą jednymi z pierwszych telefonów wykorzystujących układ SoC  Nvidia Tegra pierwszej generacji, z procesorem typu ARM pracującym z częstotliwością 600 MHz.  Modele te wyprodukowane przez Sharpa wyposażone będą w ekrany dotykowe obsługujące technologię Multi-Touch o przekątnej odpowiednio 2,6 oraz 3,4 cala dla modeli KIN One oraz KIN Two o rozdzielczości 320 x 480 pikseli oraz pełną klawiaturę QWERTY.

 

microsoft pink 1 Tegra w smartfonach Microsoftu już za 3 dni

KIN One

 

microsoft pink 2 Tegra w smartfonach Microsoftu już za 3 dni

KIN Two

 

Oprócz tego oba będą mieć po 256 MB pamięci RAM, GPS, akcelerometr, WiFi, Bluetooth, aparat cyfrowy o rozdzielczości 5 (One) i 8 (Two) megapikseli z podwójną lampą błyskową i autofokusem, a także odpowiednio 4 i 8 GB wbudowanej pamięci flash.  

 

Obecnie czas pracy na baterii nie został podany do wiadomości, tak samo jak i cena, która powinna zostać podana podczas uruchomienia przedsprzedaży za trzy dni.

 

Źródło: TechConnect

Komentarze wyłączone.