Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Dzień przed oficjalną premierą pakietu MS Office 2010 dla klientów indywidualnych partnerzy Microsoftu na własną rękę zaproponowali obniżki. Koncern z Redmond nie ma zamiaru promować w ten sposób swojego oprogramowania, jednak jego partnerzy mają w tym zakresie wolną rękę.
Na Amazonie Office 2010 Home and Student można kupić za 129,99 USD, czyli o 20 dolarów taniej, niż standardowa cena. Taką samą ofertę można znaleźć w serwisie Newegg.

Jeszcze większe rabaty, bo 40-dolarowe, zaoferował Amazon na Office 2010 Home and Business oraz Professional. Obie wersje można nabyć, odpowiednio, za 239,99 i 459,99* USD. Takie same ceny proponuje Newegg.

Obniżeniu uległy też ceny na tzw. „karty z kluczem”. To nowy pomysł Microsoftu na sprzedaż licencji Office’a. Użytkownik może kupić kartę z kluczem aktywacyjnym, który wykorzysta do zaktualizowania starszej wersji pakietu lub też uruchomienia jako pełnej edycji wersji próbnej czy kopii pobranej z witryny Microsoftu. „Key card” umożliwia też zaktualizowanie Office Starter do pełnej wersji. Karta pozwalająca na aktualizację do Home and Student kosztuje 119 USD, ta dla Home and Business została wyceniona na 199 dolarów, a za Professional trzeba zapłacić 349 USD.

Źródło: kopalniawiedzy.pl

Autor wpisu: pw

Komentarze wyłączone.