Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Macie problem z obrazem w becie StarCrafta II czy w Waszej ulubionej grze sprzed wielu lat na komputerze z zainstalowaną Vistą czy Windowsem 7? Jeśli tak, to na pewno macie kartę Nvidii. Na szczęście nowe sterowniki Forceware 197.25 beta rozwiążą Wasze problemy.

NVIDIA udostępniła dwa nowe pakiety sterowników dla kart graficznych GeForce serii  6, 7, 8, 9, 100, 200, 300 oraz ION, w wersji 197.25 beta. Producent zaleca, aby zainstalowały je przede wszystkim te osoby, które grają w betę gry StarCraft II i mają problemy z poprawnym wyświetlanie obrazu.

 

Drugą z kolei nowinką jest wprowadzony szereg poprawek eliminujących dotychczasowe problemy z starszymi grami i programami korzystającymi z biblioteki DirectX 8 w nowych systemach Microsoftu. Zdarza się, że gry i aplikacje, nieprzystosowane przecież do najnowszych systemów operacyjnych i kart graficznych, czasami nie uruchamiają się poprawnie (występują w trakcie pracy różne błędy) lub w ogóle. Od teraz powinno zdarzać się to dużo rzadziej.

 

Sterowniki Forceware 197.25 w wersji beta można dostępne są dla komputerów z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows Vista lub 7. Dostępne są w postaci pakietów dla systemów 32-bitowych oraz 64-bitowych. 

 

Źródło: Nvidia

Autor wpisu: pw

Jeden komentarz :) w artykule: ”Sterowniki Nvidii dla StarCrafta II beta oraz gier DX 8”

  1. NBA pisze:

    NBA…

    I enjoy looking at your site. Thanks a ton!…