Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Darmowe rozmowy przez telefon komórkowy? Czemu nie! Jeśli mamy smartfona Nokii z zainstalowanym Symbianem oraz Skype’em możemy dzwonić bez ograniczeń!?

Najnowsza wersja Skype’a dla Symbiana jest teraz dostępna za darmo do pobrania ze strony Nokia Ovi. Dzięki temu posunięciu telefony tej firmy wyposażone w system operacyjny Symbian mogą wykonywać połączenia telefoniczne do innych użytkowników sieci praktycznie za darmo.

 

Skype dla Symbiana pozwoli użytkownikom na darmowe połączenia Skype-to-Skype, oszczędzić pieniądze na zwykłych połączeniach międzynarodowych, a także wymieniać między sobą zdjęcia oraz filmy wideo. Oczywiście można to robić tylko z innymi użytkownikami sieci Skype, a cena usługi będzie wtedy zależna od ceny połączenia z Internetem; Z drugiej strony warto pamiętać, że w wielu miejscach publicznych są darmowe hot-spoty WiFi. 

 

Skype ostatnio rozpoczyna ekspansję na platformy mobilne –  operator Verizon Wireless także zapowiedział start tej aplikacji w marcu dla jego abonentów, którzy zakupią odpowiedni pakiet. Firma chce w ten sposób przekonać najbardziej wymagających klientów by zakupili ten drogi abonament i nie musieli się już martwić o koszty swych rozmów.

 

Skype dla Symbiana jest kompatybilny z każdym telefonem Nokii posiadającym najnowszą wersję tej platformy, wliczając w to również smartfony N97 i E72. Reszta producentów telefonów z tym systemem operacyjnym, jak np. Sony Ericsson, dostaną Skype’a już wkrótce.

 

Źródło: Fudzilla

Komentarze wyłączone.