Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

W końcu jest – największy przedstawiciel darmowej telefonii głosowej, Skype, jest już dostępny do pobrania z Android Market na Wasze smartfony. Nie obyło się co prawda bez pewnych niewielkich problemów, które zostaną naprawione dopiero w następnej wersji.

Użytkownicy smartfonów z Androidem 2.1 oraz 2.2 mogą od dzisiaj pobrać długo oczekiwaną aplikację Skype dla tego systemu operacyjnego. Dzięki temu mogą oni prowadzić darmowe rozmowy VOIP poprzez WiFi lub sieć 3G, co pozwoli znacząco obniżyć sobie rachunki telefoniczne, pod warunkiem, że nasi znajomi posiadają tą aplikację.


Kolejnym plusem jest możliwość rozmawiania z użytkownikami z całego świata po wykupieniu odpowiedniego pakietu w bardzo przystępnej cenie. Niestety, jak to bywa z nowościami, zaraz po prezentacji Skype’a dla Androida pojawiły się problemy z niektórymi telefonami, z topowym Samsungiem Galaxy S na czele. Na szczęście zespół Skype’a już pracuje nad zaistniałymi problemami, które powinny zostać rozwiązane do czasu pierwszej aktualizacji aplikacji.

Poniżej oficjalny film przedstawiający Skype’a dla Androida:


 

Źródło: TechConnect

Autor wpisu: pw

Komentarze wyłączone.