Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

W czasie, gdy gry sieciowe, zamieszczone na takich portalach jak Facebook, zaczynają zdobywać gigantyczną wręcz popularność, znalazł się producent, który stworzył platformę zrzeszającą ponad 1000 gier tego typu. Ta platforma została nazwana GameHouse Fusion.

Firma RealNetworks, dzięki wykupionemu w 2004 roku studiu GameHouse, przedstawiła szerokiej publiczności jej najnowszy produkt nazwany GameHouse Fusion, który jest nową społeczną platformą gier internetowych. Jej celem jest zapewnić ludziom dostęp do wielu ciekawych i wciągających gier społecznościowych, niezależnie od posiadanej platformy sprzętowej.

 

GameHouse Fusion, który jest obecnie wspierany przez takie tuzy rynku jak Comcast, Qualcomm, MySpace, Mattel czy PopCap Games, pozwoli nam na granie w różnorodne gry i komunikowanie się z przyjaciółmi z wielu portali społecznościowych poprzez specjalny protokół, współpracujący z komputerami PC, telefonami komórkowymi oraz innymi urządzeniami podłączonymi do Internetu.

 

„GameHouse Fusion zmieni oblicze gier, dzięki zapewnieniu naszym klientom dostępu do tysięcy gier i społeczności milionów innych graczy. Platforma ta zapewnia producentom możliwość uczynienia ich produktu bardziej społecznościowymi – nawet, jeśli nie było to brane pod uwagę podczas ich projektowania – na praktycznie każdej platformie.” Powiedział John Barbour, prezydent firmy GameHouse. „Wraz z naszymi partnerami jesteśmy najlepsi jeśli chodzi o multiplatformowość i dystrybucję naszych gier, dzięki czemu przewodzimy stawce producentów internetowych gier społecznościowych”.

 

Pierwsza aplikacja stworzona dla GameHouse Fusion jest obecnie dostępna za darmo na najpopularniejszym portalu społecznościowym na świecie, Facebook’u, i oferuje dostęp do ponad 1000 gier oraz możliwość wymiany wrażeń z innymi członkami tego serwisu.

Pomimo obecnego statusu beta platformy GameHouse Fusion firma RealNetworks zaprasza wszystkich zainteresowanych producentów do przyłączenia się i współtworzenia jej. Pierwsze pakiety SDK dla Brew oraz Brew MP powinny pojawić się w trzecim kwartale tego roku, podczas gdy ich odpowiedniki dla iPhone’a i Androida pojawią się później, pod koniec tego roku.

 

Źródło: TechConnect

Komentarzy: 4 w artykule: ”RealNetworks tworzy rewolucyjną platformę dla graczy”

 1. NBA pisze:

  NBA…

  Great looking internet site. Think you did a great deal of your ownyour very own coding…

 2. COUNTERSTRIKE pisze:

  COUNTERSTRIKE…

  thank so mucha lot for your site it helps a lot…

 3. NBA2K16 pisze:

  NBA2K16…

  Thanks for the purpose of providing this kind of superb post…

 4. Google pisze:

  Google…

  Usually posts some pretty exciting stuff like this. If you’re new to this site….