Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Ekspansja technologii 3D dalej postępuje: po kinie i telewizji nadszedł czas na filmy 3D odtwarzane na komputerze, co wprowadza najnowszy Cyberlink PowerDVD 10.

Właśnie pojawiła się nowa wersja jednego z najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów DVD, PowerDVD 10. Będzie to pierwsza edycja tej aplikacji, w której będziemy mogli powiększyć nasze doznania podczas seansu filmowego poprzez konwersję filmów z formatu 2D do 3D, co jest możliwe dzięki technologii TrueTheater 3D.

 

Oprócz technologii 3D Cyberlink PowerDVD 10 podbije rozdzielczość filmów SD do HD, poprawi jakość naszych domowych klipów i nagrań dzięki narzędziom TrueTheater Stabilizer oraz TrueTheater Noise Reduction, a wszystko to potrafi uczynić zaprzęgając do pracy naszą kartę graficzną (obsługującą Nvidia CUDA lub ATI Stream). Sam odtwarzacz także doczekał się kilku ulepszeń – obsługuje teraz więcej formatów filmów, ma nowy interfejs, wspierający ekrany dotykowe,  a w przyszłości doczeka się możliwości odtwarzania filmów Blu-Ray 3D.

 

PowerDVD 10 pojawi się na rynku w trzech wersjach – Standard (za około 200zł), Deluxe (w cenie 240zł), oraz Ultra 3D (300zł). Jeśli posiadacie którąś z poprzednich edycji programu możecie kupić samą aktualizację za 100zł.

Źródło: Cyberlink

Komentarze wyłączone.