Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Android firmy Google to zdecydowanie mocno rozwijająca się platforma, na którą powstają coraz to nowsze aplikacje. W końcu po długim okresie dostępności tylko na telefonie Iphone, pojawiła się wersja Onetu na telefon Android.Aplikacja „Onet.pl Wiadomości” daje dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji portalu. Najważniejszym plusem jest to, że program można pobrać bezpłatnie w sklepie Android Market.
Fakt ten, niewątpliwie wywinduje tą aplikację na szczyty najczęściej ściąganych aplikacji w Polsce.

Nowa aplikacja Onetu składa się z czterech głównych grup tematycznych. Są nimi: Wiadomości, Biznes, Sport oraz Rozrywka. Dla każdej grupy, aplikacja pobiera najnowsze artykuły publikowane w portalu. Istnieje też możliwość przeglądania starszych wiadomości.

Dużym atutem działu Informacje sportowe, jest dostęp do serwisu ‘wyniki na żywo’, w którym można śledzić toczące się w danym momencie rozgrywki w różnych dyscyplinach.

Sekcja Biznes, poza informacjami biznesowymi, została wzbogacona o aktualne indeksy i notowania giełdowe oraz wygodny w użyciu kalkulator walutowy.

Jest to debiut Onetu na rynku aplikacji dla Androida. Z tego, co można przeczytać i obejrzeć na screenach, produkt wydaje się być bardzo dobrym pomysłem na pozyskanie nowego ruchu internautów. Jak w praktyce będzie się spisywała aplikacja pokaże natomiast czas.

Autor wpisu: pw
Tagi:

Komentarze wyłączone.