Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

W dobie noszenia na lanparty laptopów, które w obecnych czasach są wystarczająco szybkie do gier, firma NZXT zaprezentowała nietypową obudowę Vulcan, przeznaczoną także w tym celu. Czy wbudowana rączka przekona do siebie graczy??

Znany producent obudów komputerowych dla graczy, firma NZXT, planuje rozszerzyć swoją ofertę modeli Crafted Series o obudowę Vulcan, która celować będzie w wielbicieli lanparty.

 

Vulcan, zaprojektowany z myślą o pomieszczeniu płyt głównych mATX, będzie miał wymiary 180 x 422.5 x 206 milimetrów oraz wagę wynoszącą 5.8 kilograma. Wyróżniać ją będzie specjalna odłączana rączka do przenoszenia, matowy, czarny lakier (zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obudowy), dwie zatoki 5.25 cala, beznarzędziowy montaż peryferii, oraz panel z wyjściami eSATA, audio i portami USB 2.0.

 

Najnowszy model firmy NZXT ma dwa otwory z tyłu obudowy, służące do wyprowadzania na zewnątrz przewodów chłodzenia wodnego, oraz dwa wentylatory 120mm – jeden z przodu, oraz drugi, świecący na niebiesko na górze. Są jeszcze dodatkowe trzy miejsca na wentylatory – na drugi 120mm wiatrak u góry, 200mm turbinę na bocznym panelu oraz 80/92mm z tyłu. Łącznie może pomieścić zatem 5 wentylatorów, co jest całkiem imponującym wynikiem zważywszy na rozmiar tej obudowy.

 

NZXT Vulcan 03r Obudowa NZXT Vulcan już wkrótce

NZXT Vulcan 04r Obudowa NZXT Vulcan już wkrótce

 

Co ciekawe, nie będzie to droga obudowa – w chwili pojawienia się na rynku, tj. 25 maja, jej cena powinna wynosić  59.90 euro.

 

Źródło: TechConnect

Autor wpisu: pw

Komentarze wyłączone.