Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Jeśli kupisz Audi w styczniu. ?Nvidia na początku przyszłego roku będzie mogła świętować swój kolejny sukces, gdyż jeden z najbardziej znanych i szanowanych producentów samochodów, Audi, ma pokazać swój nowy system sterowania komputerem pokładowym i nawigacji, oparty na platformie Nvidia Tegra. 

Rozwiązanie Nvidii zastąpi dotychczasowy interfejs Audi MMI. Nie wiadomo jeszcze na której edycji platformy Tegra zostanie oparty – najnowsza odsłona platformy,Tegra 2, zostanie zaprezentowana w tym samym czasie co premiera systemu komputerowego Audi.

Nowy interfejs ma być znacznie lepszy, łatwiejszy w obsłudze i przede wszystkim efektowny. Aplikacje dostępne mają być w znacznej mierze oparte na grafice trójwymiarowej, co powinno pozytywnie odbić się na ich walorach estetycznych. Jak to będzie wyglądać w praktyce? Jeszcze nie wiadomo.

Nvidia widzi poważną szansę zaistnienia na rynku samochodowym – do Audi należą Volksvagen, Skoda, Lamborghini i Seat. Jeśli Tegra zostanie ciepło przyjęta przez użytkowników możemy spodziewać się podboju komputerów samochodowych kolejnych marek firmy.

Źródło: Fudzilla

Autor wpisu: pw
Tagi: , , ,

Komentarze wyłączone.