Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Porządna myszka dla graczy za niewiele ponad 100zł? Wszystko wskazuje na to, że najnowszy model firmy Sharkoon spełni pokładane w nim oczekiwania.

 Miłośnicy gier komputerowych już lada dzień będą mogli do swojej kolekcji myszek dorzucić kolejny, interesujący produkt. Firma Sharkoon uruchomiła właśnie dostawy nowej edycji myszki przeznaczonej właśnie dla graczy, o nazwie FireGlider Black Edition. Urządzenie jest czarną wersją myszki, która wraz z nadrukowanym ognistym wzorem pojawiła się jeszcze w ubiegłym roku. 

 

Czas na garść statystyk: FireGlider Black Edition ma laserowy czujnik o rozdzielczości maksymalnej 3600 DPI, siedem przycisków, z czego aż sześć jest programowalnych, kabel o długości 1,8 metra, wbudowaną pamięć flash do przechowywania makr w myszce, a także zestaw małych ciężarków, widocznych na jednym ze zdjęć, umożliwiających zwiększenie wagi myszki o maksymalnie 19,5 grama.

 

Mysz wyposażona jest w teflonowe podkładki, diodę LED święcącą na kilka kolorów, a z takich bardziej funkcjonalnych dodatków dostaniemy funkcję zmiany rozdzielczości sensora laserowego (w zakresie 600 – 3600 DPI). Waga myszki bez ciężarków to 118 gramów, maksymalna, wraz z ciężarkami wynosi 137,5 grama.  Mysz łączy się z komputerem poprzez interfejs USB.

 

Sugerowana cena detaliczna myszki Sharkoon FireGlider Black Edition to 24,49 euro.

 

sharkoon fireglider 1 Nowa wersja myszy Sharkoon FireGlider

sharkoon fireglider 3 Nowa wersja myszy Sharkoon FireGlider

sharkoon fireglider 4 Nowa wersja myszy Sharkoon FireGlider

Źródło: PCLaunches

Komentarze wyłączone.