Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Lżejsza, czytelniejsza i prostsza w obsłudze – taka jest teraz nowa strona odtwarzania wideo na popularnym serwisie YouTube. Jednak czy wszystkie zmiany są trafione? Sprawdźcie sami.

Po dwóch miesiącach testowania nowa strona (znana wcześniej pod kryptonimem „Feather”) odtwarzania wideo na stronie YouTube została oficjalnie przyjęta. Teraz jest dużo prostsza w obsłudze, czytelniejsza i mniej skomplikowana – strona koncentruje się na tym, co najważniejsze w tym serwisie, czyli na filmach i klipach wideo.

 

Jak widać na zamieszczonych obrazkach, odnośniki do wideo, strony głównej, kanałów i historii zniknęły, a opis filmów jest teraz pod playerem. Z prawej pojawiła się natomiast całkiem nowa play lista, zmienił się także system komentarzy, wyświetlający od teraz najbardziej interesujące punkty dyskusji. Nazwa kanału i subskrypcja zostały umieszczone nad filmem, a pod nim zgrupowane zostały przyciski dzielenia się, wklejania i flagowania wideo. 

 

System oceniania filmów także został zmieniony – tradycyjne pięć gwiazdek zostało zastąpione przez łatwiejszy system „lubię/nie lubię” wspomagany przez listę „wideo, które mi się spodobały”.

 

Chcecie poznać więcej szczegółów? Zmiany najlepiej sprawdzić samemu na YouTube.com.

 

YouTube new video page April10 01 Nowa strona odtwarzania wideo na YouTube

 

YouTube new video page April10 02 Nowa strona odtwarzania wideo na YouTube

 

Źródło: YouTube.com

Autor wpisu: pw
Tagi:

Komentarze wyłączone.