Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Sezon wakacyjny już rozpoczęty a nawigacji brak? Nic straconego! Jest już nowa wersja jednej z najpopularniejszych i najdokładniejszych nawigacji po Polsce, MapaMap 6.5, która doprowadzi nas bez problemu do (prawie) każdego zakątka naszego kraju.

Firma Imagis, producent nawigacji MapaMap, prezentuje wersję oznaczoną numerem 6.5. Wprowadza ona pakiet map cyfrowych Polski z II kwartału 2010 oraz znaczne ułatwienia w procesie instalacji tego oprogramowania. Wraz z premierą nowej MapyMap wystartowało również oficjalne forum dyskusyjne użytkowników MapyMap, oraz letnia promocja na aktualizacje map, które teraz będą kosztować 25% taniej.

 

MapaMap 6.5 oferuje najnowsze mapy oznaczone symbolem PL-2010Q2 które zawierają między innymi 5983 plany miast i miejscowości w tym 3269 szczegółowych planów z adresami i restrykcjami drogowymi. Nowe mapy rozwijają siatkę dróg, których aktualnie jest ponad 449 tysięcy kilometrów oraz ścieżki rowerowe (16 030 km) i piesze szlaki turystyczne (19 796 km). Nie zapomniano także o aktualizacji obiektów POI, których aktualnie jest ponad 204 tysiące w tym 1783 fotoradary. Nowością są także informacje o ograniczeniach prędkości w 122 miastach oraz na wszystkich drogach w następujących 5 województwach: Lubelskim, Lubuskim, Mazowieckim, Podlaskim oraz Warmińsko-Mazurskim.

 

W wersji 6.5 duży nacisk położony został na ułatwienie użytkownikom instalacji nowych map. Gruntowna przebudowa instalatora umożliwia uruchomienie MapyMap 6.5 bez odwiedzania internetowego serwisu obsługi klienta i generowania w nim specjalnego klucza odblokowującego. Teraz cały proces odblokowania przeprowadza za użytkownika inteligentny instalator, wymagane jest jedynie podłączenie urządzenia GPS do komputera PC z dostępem do Internetu.

 

Wraz z premierą MapyMap 6.5 na portalu mapowym www.mapGO.pl, który skupia wokół siebie społeczność użytkowników nawigacji MapaMap, uruchomione zostało forum dyskusyjne. Najnowsza wersja MapyMap kosztuje 199zł.

 

Źródło: MapaMap

Autor wpisu: pw

Komentarze wyłączone.