Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Czekaliśmy przeszło dwa miesiące, ale było warto. Niesamowita płyta główna w końcu pojawiła się na półkach sklepowych, jednak na razie tylko w Stanach.

Na razie tylko USA i zachodnia Europa, u nas za miesiąc.

Zapowiadana także na łamach naszego portalu przełomowa płyta MSI Big Bang Fuzion z chipem Lucid Hydra 200 zadebiutował właśnie w sklepach na terenie Stanów Zjednoczonych w cenie 369.99 dolarów.

 

MSI Big Bang Fuzion jest drugą płytą główną serii Big Bang, jednak w odróżnieniu od swojej poprzedniczki, MSI Big Bang Trienergy z chipsetem P55/NF200, ta na pokładzie ma chip Hydra 200. Daje to zupełnie niespotykane do tej pory możliwości łączenia kart graficznych -  teraz możliwe stało się współdziałanie kart różnych producentów i marek, do trzech kart jednocześnie.

 

Najnowsza płyta MSI była już recenzowana za granicą, i pomimo obecnych problemów ze sterownikami oraz wysokiej ceny jest dobrą alternatywą dla SLI oraz Crossfire. Jak się dowiedzieliśmy MSI już pracuje nad poprawą sterowników dla Hydra Engine by w przyszłości wszystko już działało idealnie, a przyrost wydajności wynosił obiecane 89% dla konfiguracji dual-gpu.

 

MSI Big Bang P55 2 MSIs Big Bang Fuzion już w sprzedaży!

 

W Europie płyta ta jest w przedsprzedaży w cenie około 320 euro i już za niedługo będzie dostępna w sklepach.

 

Źródło: Fudzilla

Autor wpisu: pw

Komentarze wyłączone.