Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Wieża stereo, DVD, Blu-Ray, konsola, telewizor… Jak tym wszystkim sterować? Góra pilotów na stole piętrzy się w nieskończoność i na pewno nie wygląda estetycznie. Z pomocą przychodzi firma Logitech, któa właśnie zaprezentowała pilota Harmony 300.

Firma Logitech przedstawiła dzisiaj najnowszego członka linii pilotów zdalnego sterowania multimediami Harmony, który ma podbić rynek przede wszystkim dzięki niższej cenie w stosunku do swoich lepiej wyposażonych starszych braci. Pilot Harmony 300, bo tak się będzie zwał ten model, wymaga do pracy dwóch baterii AA, może obsługiwać do czterech urządzeń oraz ma port USB, dzięki któremu możemy w łatwy i przejrzysty sposób podłączyć go do PC i programować to urządzenie poprzez odpowiednią stronę internetową Logitecha.

 

Podstawową przewagą tego urządzenia na zwykłymi, tanimi uniwersalnymi pilotami jest możliwość zaprogramowania specjalnych makr, dzięki którym sekwencyjnie możemy np. zgasić światło, zasłonić żaluzje, włączyć DVD i telewizor.

 

„Większość pilotów uniwersalnych cieszy się złą reputacją z powodu trudnego ich programowania, przez co stają się bezużyteczne” powiedział Ashish Arora, wiceprezydent grupy Digital Home w firmie Logitech. „Tworząc Harmony 300 chcieliśmy, by każdy mógł w łatwy sposób kontrolować swoje urządzenia multimedialne. Nadszedł czas na schowanie starych pilotów do szafy i uproszczenie sterowania sprzętem HiFi.”

 

Logitech Harmony 300 powinien ukazać się w kwietniu w Stanach Zjednoczonych i Europie, oraz co ważne, ma kosztować jedynie 50 dolarów. Oznacza to, że będzie sporo tańszy niż inne piloty tej marki.

 

Logitech Harmony 300 01 Logitech prezentuje pilota Harmony 300

 

Źródło: TechConnect

Komentarze wyłączone.