Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Najnowszy przedstawiciel linii G60, choć wyglądem przypomina bardziej prestiżowy model Envy 15, mimo podobnej funkcjonalności, jest od niego prawie dwa razy tańszy.

Hewlett-Packard ożywił rodzinę notebooków G60 prezentując stylowy model G62T, który, jeśli się bliżej przyjrzeć temu urządzeniu, ma więcej wspólnego z dużo droższą serią HP Envy 15 niż wspomnianą wcześniej G60. Zarówno od strony wizualnej jak i technicznej komputer ten prezentuje się bardzo interesująco.

 

Szczegółowa specyfikacja jest więcej niż przyzwoita jak na sprzęt tej klasy: standardowo komputer wyposażony będzie w najnowszy dwurdzeniowy procesor Intel Core i3-330M lub i3-350M Arrandale. Bardziej wymagający użytkownicy będą mieli możliwość zamontowania w swoim komputerze procesora Intel Core i5 lub Core i7 (za sporą dopłatą). Oprócz tego będzie posiadał od 2 do 4 GB pamięci DDR3 DRAM, dysk twardy o pojemności 160-500GB, oraz zintegrowaną kartę graficzną GMA HD.

 

hp g62t HP wprowadza do sprzedaży notebooka G62T

 

Komputer będzie wyposażony w ekran LCD LED o przekątnej 15.6-cala i rozdzielczości 1366×768 pikseli. Oprócz nagrywarki DVD-RW (lub Blu-Raya za dopłatą) będzie wyposażony w WiFi, 3 porty USB, złącze HDMI, kartę sieciową Gigabit Ethernet, czytnik kart pamięci oraz kamerę internetową.

 

A teraz najciekawsza część: cena. W podstawowej wersji notebook będzie kosztował około 2000zł, przez co stanie się bardzo atrakcyjną ofertą w tym przedziale cenowym. Premiera w Polsce już wkrótce, obecnie dostępny jest na terenie Stanów Zjednoczonych.

 

Źródło: TechConnect

Autor wpisu: pw

Komentarze wyłączone.