Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Google obecnie testuje prawdopodobnie nową wersję strony głównej swojej wyszukiwarki. Nie wiadomo jeszcze czy zostanie ona wdrożona, jednak już teraz możemy sprawdzić jej wygląd dzięki sprytnemu kodowi JavaScript.Wystarczy, że wejdziemy na stronę www.google.com, (jeśli nas przekierowuje na www.google.pl lepiej wpisać  www.google.com/ncr) i wkleimy poniższy kod w pasek URL:

javascript:void(document.cookie=”PREF=ID=20b6e4c2f44943bb:U=4bf292d46faad806:TM=1249677602:LM=1257919388:S=odm0Ys-53ZueXfZG;path=/; domain=.google.com”);

po czym potwierdzimy skrypt klawiszem enter i odświeżymy stronę. Jeśli wszystko poszło pomyślnie ukaże nam się nowa wersja serwisu. Stylem jest podobna do Google Wave, nowego projektu firmy, z niebieskim przyciskiem „szukaj” i zawsze widocznym bocznym menu służącemu zawężaniu poszukiwań. Jedyną nowością, której nie znajdziemy obecnie jest zdolność wyszukiwania odpowiedzi z forów internetowych.

google img1 Google testuje nową wersję strony głównej

    Z drugiej strony Google nie potwierdził ani nawet nie wspomniał o nowym wyglądzie ich sztandarowego produktu, więc jeśli się pojawi – jeżeli kiedykolwiek się pojawi – będzie starannie przetestowany i poprawiony. Na razie możemy spać spokojnie, znając Google do tego czasu upłynie sporo wody w Wiśle.

Źródło: wired.com

Autor wpisu: pw

Jeden komentarz :) w artykule: ”Google testuje nową wersję strony głównej”

  1. nba 2k16 pisze:

    nba 2k16…

    The stuff is quite intriguing…