Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Po roku oczekiwania dostaliśmy w nasze ręce Google Wave – potężne narzędzie ułatwiające pracę grupową. Od teraz praca nad wspólnymi projektami będzie prosta jak nigdy dotąd.

Zapowiedziana już rok temu usługa Google Wave właśnie została udostępniona szerokiej publiczności. Przypomnijmy, że do tej pory z tej usługi mogli skorzystać tylko wybrani użytkownicy, którzy otrzymali stosowne zaproszenia.  Od teraz każdy posiadający konto Google (a kto go nie ma?) może sprawdzić, czy Google Wave jest rzeczywiście tak rewelacyjne jak przedstawia je gigant z Mountain View.

 

Google Wave jest internetowym narzędziem do komunikacji i pracy grupowej, dzięki któremu ludzie z najdalszych zakątków Internetu mogą pracować nad projektami oraz rozmawiać ze sobą w czasie rzeczywistym. Podczas korzystania z usługi można pokazywać innym współużytkownikom tekst, muzykę, wideo, mapy, dokumenty, zdjęcia, czy nawet gry – cokolwiek, co można wykorzystać podczas pracy nad projektem. Zainteresowanych odsyłam na stronę wave.google.com , gdzie mogą sprawdzić na własnej skórze możliwości tego ciekawego narzędzia. Obecnie obsługiwane są przeglądarki Chrome, Safari oraz Firefox 3.5.

 

 Google Wave już oficjalnie

 

 

Źródło: Google

Autor wpisu: pw

Komentarze wyłączone.