Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Google nie próżnuje – stara się dopasowywać Google Maps w wersji dla Androida by było jeszcze bardziej użyteczne dla mobilnych użytkowników. Od teraz ten „miejski” GPS ułatwi nam znalezienie dobrej restauracji czy korzystanie z komunikacji miejskiej.

Posiadacze telefonów z systemem Android 1.6 lub wyższym mogą pobrać aplikację Google Maps w wersji 4.3 zaktualizowanej o wyszukiwarkę miejsc, rozkłady jazd pociągów czy autobusów oraz udostępniania innym informacji o swej lokalizacji.

 

Pierwsza nowość pozwala zaprezentować recenzje użytkowników  na temat miejsca które chcemy odwiedzić bezpośrednio na stronie wyszukiwania. Kolorowy pasek podpowie nam czy recenzje odnośnie tej restauracji, kawiarni czy innego obiektu są pozytywne czy raczej negatywne.

 

Rozkład jazdy autobusów, pociągów i metra pomoże nam co do minuty zaplanować trasę z punktu A do punktu B korzystając ze środków komunikacji miejskiej. 

 

Ostatnia ze zaktualizowanych funkcji aplikacji Google Maps umożliwia łatwiejsze wyszukanie przyjaciół w okolicy i dodanie ich do listy osób, z którymi chcesz się podzielić własnym położeniem.

 

googlemapsandroid4301 Google Maps dla Androida doczekało się wersji 4.3

 

Wersja 4.3 tego programu jest dostępna za darmo do pobrania z Android Market.

 

Źródło: Google

Autor wpisu: pw
Tagi:

Komentarze wyłączone.