Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Nie, to nie premiera World of Warcraft: Cataclysm, a słuchawek przeznaczonych specjalnie dla graczy w tą ultrapopularną grę. Rynek 12 milionów graczy trudno pominąć.

Właśnie zostały zaprezentowane ciekawe słuchawki, przeznaczone specjalnie dla fanów gry World of Warcraft – Sound Blaster World Of Warcraft headset. Co ciekawe, ukaże się on w dwóch wersjach: z kablem i bezprzewodowej. Kolejnym bajerem, bo ciężko to inaczej określić, będą dwa zestawy wymienialnych soczewek z logami Hordy i Sojuszu, które będą mogły być podświetlane na jeden z 16 milionów kolorów. O nasz komfort podczas grania zadbają wygodne, pluszowe nauszniki i regulowany pałąk, a o komunikację wbudowany, odłączany mikrofon, który ma funkcję zmiany barwy naszego głosu na bardziej „Warcraftowy”. 

 

Jednak czym byłyby słuchawki bez odpowiednich głośników? Te będą dwa, z 40mm magnesami neodymowymi, o paśmie przenoszenia 20Hz-20kHz, i z wbudowaną technologią THX TruStudio PC. Producent chwali się, że znacząco poprawia ona jakość dźwięku w grach, filmach i muzyce.

 

Creative Sound Blaster WoW Wireless 01 „Głośna” premiera dla fanów World of Warcraft

 

Przewodowa wersja słuchawek Sound Blaster World Of Warcraft headset kosztuje na razie 120 dolarów, a bezprzewodowa 160 dolarów. Na razie nie będą dostępne w Polsce – ich cenę i datę premiery u nas dopiero poznamy.

 

Źródło: TechConnect

Jeden komentarz :) w artykule: ”„Głośna” premiera dla fanów World of Warcraft”

  1. NBA2K16 pisze:

    NBA2K16…

    Your advice is very interesting…