Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Intel próbuje nas do tego przekonać.

Procesory Core i5, i3 oraz Pentium z nowym, zintegrowanym kontrolerem grafiki GMA HD lada dzień pojawią się w sklepach. Intel twierdzi, że ten układ ma być najlepszym rozwiązaniem dla większości kupowanych gier.

Serwis Fudzilla opublikował slajdy z bardzo ciekawą piramidką gier, podzieloną na trzy części. Przedstawiony tutaj slajd ma przekonywać, że układy GMA HD Intela są najlepsze dla dwóch z trzech segmentów.

gma hd GMA HD nadaje się do gier?

Lista gier, w których wydajność GMA HD w pełni rozwinie „skrzydła” jest długa – aż 16 pozycji. Wśród nich znajdziemy Battlefield Heroes, The Sims 2, , Plants vs. Zombies, The Sims 3, Fifę 10, NBA 2k10, Pet Society, Farmville, Nancy Drew, Tiger Woods Online oraz World of Warcraft. Czyli w większości proste, nieskomplikowane graficznie produkcje (WoWa dało się uruchomić nawet na GMA 950) i internetowe gry we Flashu.

Oczywiście lista gier określanych jako tytuły dla entuzjastów, które wymagają dedykowanej karty graficznej jest według Intela krótka – aż jeden tytuł. Ta mała manipulacja skłaniająca nas do wniosku o niewielkim rozwoju tego rynku jest bardzo, bardzo nieprawdziwa, ale nie o to w tym chodzi.

Fakt faktem, większości ludzi, tzw. „każuali”,  GMA HD wystarczy w zupełności.

Źródło: Fudzilla

Autor wpisu: pw
Tagi: , , ,

Komentarze wyłączone.