Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Długo czekaliśmy na tą aktualizację, oj długo. Wyczekiwany przez wszystkich odtwarzacz jednego z najpopularniejszych narzędzi do tworzenia internetowych animacji, filmów i aplikacji jest już dostępny na stronie Adobe.

Firma Adobe wypuściła w sieć najnowszą edycję Flash Playera oznaczonego numerem 10.1 na platformy Windows (gdzie jest obsługiwany przez przeglądarki IE/Firefox/Opera/Chrome), Linux oraz Mac. Ukaże się także wersja przeznaczona na platformę Android, jednak na razie jest dopiero w fazie beta testów.

 

10.1 odsłona tej aplikacji wniesie kilka interesujących zmian – wprowadza nowe, bezpieczne środowisko by chronić nasze dane.  Developerzy także mają powody do radości – od teraz kradzież i modyfikacja prac wykonanych we Flashu będzie o wiele trudniejsza.

 

W najnowszym Flash Playerze zmienił się także system zarządzania czasomierzami i zdarzeniami, zarządzenie pamięcią, dodano sprzętowe dekodowanie dla sprawniejszego buforowania, wideo p2p, funkcję multicast dla dystrybucji bez ograniczenia liczby odbiorców, strumieniowe przesyłanie przez http czy też sprzętowe dekodowanie materiałów H.264.

 

W wersji przeznaczonej dla systemu Windows 7 dodano także obsługę gestów Multi-Touch, dzięki czemu możliwe stało się tworzenie nowych, ciekawych aplikacji wykorzystujących tą technologię.

 

Źródło: Adobe

Autor wpisu: pw

Komentarzy: 2 w artykule: ”Flash Player 10.1 już oficjalnie”

  1. COUNTERSTRIKE pisze:

    COUNTERSTRIKE…

    Particularly instructive, looking frontward to coming back again…

  2. nba 2k pisze:

    nba 2k…

    thank so considerablya lot for your web site it aids a great deal…