Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Przerost formy nad treścią? Nowoczesna i stylowa obudowa skrywa całkiem przeciętną matrycę. Czy współczesnemu klientowi to wystarczy by uznać monitor za interesujący?

Jeśli cenicie sobie przede wszystkim wygląd monitora, najnowszy Asus z serii Designo powinien w pełni zaspokoić Wasze wyszukane gusta. Ten nowoczesny w formie monitor skierowany został do posiadaczy designerskich mieszkań (ręka do góry kto takie ma), którym dostępne na rynku wyświetlacze wydają się zbyt… tradycyjne.  


Asus Designo LS246H posiadać będzie podstawkę w kształcie koła z szumnie nazwaną technologią Ergo Fit, dzięki której będziemy w stanie zmienić pochylenie monitora jednym palcem. Panel przedni został wykończony na wysoki połysk, a przeźroczysta podstawa ekranu tworzy efekt unoszenia się w powietrzu całego monitora.

 

Jeśli te słowa sprawiły, że już otwieracie portfel i biegniecie do sklepu, warto też napisać co nieco o technicznej stronie tego monitora. Matryca oparta będzie na technologii TN, co nie nastraja optymistycznie w stosunku do jakości kolorów i kątów widzenia. Ekran ma przekątną 23,6 cala w formacie 16:9 (rozdzielczość prawdopodobnie Full HD),  kontrast na poziomie 50,000:1, czas reakcji wynoszący 2ms, jasność 250 cd/m2, a z komputerem połączymy go poprzez port HDMI.

 

Asus Designo LCD Monitors 580x327 Asus prezentuje stylowy monitor Designo LS246H

 

Co ciekawe monitor Asus Designo LS246H będzie także ekologiczny: podczas produkcji używa się o 50% mniej toksycznych materiałów, a sam wyświetlacz będzie pobierał o 40% mniej prądu. Cena i data premiery nie zostały jeszcze podane do wiadomości.

 

Źródło: TechConnect

Autor wpisu: pw

Komentarze wyłączone.